Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 26 чоловік

Аналіз виховної роботи за 2017-2018 н.р.

Дата: 5 липня 2018 о 09:24, Оновлено 5 липня 2018 о 09:27
662 перегляда

Аналіз виховної роботи за 2017-2018 н.р.

Виховна робота була спрямована на реалізацію завдань громадянського виховання, цілісного формування особистості учня, всебічного сприяння розвитку природних здібностей учнів, виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування в учнів власної світоглядної позиції, виховання свідомого громадянина України, підготовку учнів до вибору майбутньої професії, до продовження навчання, удосконалення форм роботи з батьківською громадськістю. Робота проводилась з урахуванням методичної проблеми школи: «Інноваційна діяльність учителя у формуванні життєвах компетентностей школярів як запорука успішного саморозвитку та самореалізації особистості в умовах упровадження нових Державних стандартів» та відповідно до виховної проблеми району: «Забезпечення безперервного професійного розвитку педагогічних працівників, їх інноваційної діяльності в умовах впровадження нових Державних стандартів та компетентісної освіти». Планування виховної роботи здійснюється на основі інструктивно-методичних документів МОН України.

Метою виховного процесу є створення необхідних умов для формування в учнів мотивації та усвідомлення значення розвитку здібностей і обдарувань учня, його життєвих компетентностей, формуванню навичок здорового способу життя.

Життя школи було змістовним та цікавим. Усі заходи було проведено згідно з річним планом виховної роботи. У школі працюють такі гуртки: театральний, журналістський, «Умілі руки», математийчний, «Англійська – це весело». Учні НВК брали участь у різних шкільних та позашкільних конкурсах, змаганнях, фестивалях. З метою задоволення поставлених завдань, систематизації та єдності дій класних керівників із педагогом-організатором, соціальним педагогом виховна робота в НВК планується за тематичними тижнями, які мають свою назву та призначення:

Протягом І семестру проводилися такі тижні і заходи:

Організаційний тиждень (01.09, 04.09 – 08.09) розпочався святковою лінійкою до Дня знань. Класними керівниками та класоводами було проведено перший урок «Україна – європейська країна».  Протягом тижня проводилася акція «Я господар школи» по упорядкуванню пришкільної території, класних кімнат, квітників. Тиждень закінчився загальношкільною лінійкою «Обов’язки й права в шкільній родині», на якій пригадали основні критерії вихованості, етикету, ввічливого ставлення один до одного.

Протягом Олімпійського тижня (11.09 – 15.09) проводилися різноманітні спортивні конкурси: з міні-футболу, волейболу, тенісу, шашок та шахів. Підсумком були веселі естафети між усіма учнями школи.

Тиждень суспільно-корисних справ (18.09 – 22.09) відзначився активною заготівлею фруктів на зиму. До Дня миру відбувся перегляд відеопрезентації та майстер-клас з виготовлення голубів миру та журавликів, якими учні обмінювалися з найкращими побажаннями. Кожен бажаючий мав змогу намалювати свою картину ідеального світу без воєн, адже у цей день діяла художня майстерня. На закінчення тижня було проведено інформаційну годину до Дня партизанської слави (Киналь І.О.).

Тиждень бережного ставлення до природи (25.09 – 29.09) покликаний привернути увагу до краси природи та екологічних проблем. Із учнями було проведено бесіди щодо способів утилізації побутових відходів та листя. У п’ятницю був день учнівського самоврядування та святкова програма до Дня учителя «Учитель ТВ» (Артеменко С.О.)

Тиждень творчості (з 02.10 по 06.10).  Жовтень розпочався з свята квітів та урожаю «Вже осінь завітала в Україну». Представлені композиції класів дивували своєю неповторністю та екстравагантністю. Особливої уваги заслуговували роботи 2-го та 3-го класів, де активними учасниками були й батьки вихованців, за що отримали переможні грамоти. Переможених не було, адже кожен клас здобув перемогу у певних номінаціях:

1 клас-”Кожному овочеві свій час”; 2 клас- “Молоде орля, а вище старого літає”;  3 клас- “Діло майстра величає”; 5 клас- “Там ся добре діє, де два оре, а третій сіє”; 6 клас- “Під лежачий камінь вода не тече”; 8 клас- “Де руки й охота, там скора робота”; 9 клас- “Зерно до зерна—та й мірка повна”; 10 клас- “У доброго господаря й соломинка не пропаде”; 11 клас- “І один у полі воїн”.

До Дня людей похилого віку діти школи формували святкові букети та випікали власноруч пиріжки для бабусь та дідусів. Юні артисти також подарували святковий концерт та гарний настрій мешканцям Будинку людей похилого віку.

До дня захисту тварин у нашій школі працювала художня майстерня «Мій домашній улюбленець», де кожен учень мав змогу повчитися за схемою малювати тварин. Найактивнішими малярами виявилися наймолодші учні школи.

Тиждень закінчився лінійкою «Посміхаймося частіше», де черговий раз було обумовлено правила доброго тону й увічливості.

Тиждень патріотичного виховання (з 08.10 по 13.10) розпочався загальношкільною лінійкою, де було оголошено план на тиждень. Наступного дня на учнів школи чекало урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка й відбувся перший етап конкурсу. До участі у другому етапі відібрано кращих знавців: Ксенжук Є. та Веселовську І., де учениці здобули призові ІІ та ІІІ місця.12.10 відбулася наукова конференція «Славетні імена в історії. Борці за незалежність України» (Киналь І.О.). Захід відзначився неповторною атмосферою історичного простору та  вкарбувався в пам’ять усім глядачам та учасникам. Також протягом тижня діяла виставка літератури до вивчення життя і творчості Т.Г.Шевченка «В своїй хаті – своя правда, і сила, і воля».

З 17 жовтня по 27 жовтня 2017 року в нашій школі були канікули, під час яких учні мали можливість індивідуально попрацювати з учителями. Діючими були шкільні гуртки. Працювали над проектом «Ми – патріоти Черкащини». Також проходили предметні олімпіади та інтернет-олімпіади.

24.10 відбулося відкрите засідання методичного об’єднання класних керівників на тему: «Формування національно-патріотичної компетентності учнів». Класні керівники розкрили питання формування національно-патріотичної компетентності учнів, шляхи вдосконалення виховання громадянина-патріота, обговорили інновації  в патріотичному  та громадянському вихованні   учнів та матеріали періодичної преси з означеної  теми.  Також було проведено практичне заняття для вчителів «Сучасний погляд на патріотичне виховання».

Тиждень правознавства (з 30.10 по 03.11) Киналь І.О., Веселовська Т.А. та Гавріленко Н.О. ознайомили із правами та обов'язками дитини, за допомогою пізнавальних відео, тренінгів та ігор. Учні школи відчули себе справжніми юристами, розглядаючи різноманітні правові ситуації. Завершився тиждень відкритою виховною годиною учнів 8 класу "Твої права та обов'язки".

Тиждень рідної мови (з 06.11 по 10.11).  Мова – це те,  без чого сукупність людей  не має права іменуватися нацією, те, без чого людина – знекровлений механізм, те, що дає сил і наснаги до боротьби за самоідентифікацію на світовій арені. День української писемності та мови… Коли як не сьогодні говорити про прекрасну нашу солов’їну душу народну? Сьогодні, зараз,  а проте зовсім не хочеться лукавити перед дітьми пустослів’ям, що стають свідками та учасниками відвертої русифікації держави з екранів, радіоефірів та щоденного «ламаного» слова, хочеться не просто говорити, а діяти. Саме тому цього року спробували провести Тиждень мови у новому форматі: популяризація мови через пресу, радіо та телебачення.

  Протягом тижня діяла імпровізована газета, на шпальтах якої учні мали можливість представити свої художні роботи. Обмежувати дітей тематикою творів не стали, адже основним є те, що проявляти талант допомагало рідне слово. Також на перервах розв’язували кросворди та ребуси, молодші школярі шукали відповіді у словах.

У проекті Радіо «Хижинці-ФМ» ми в «прямому ефірі» обговорили сучасні тенденції української музики та шоу-бізнесу загалом, про україномовні квоти на музику, слухали сучасних українських виконавців. У пошуку правильного шляху розвитку українського слова в медіа просторі   дійшли висновку, що багато чого залежить від нас самих, теперішніх споживачів  та , сподіваюся, виконавців у майбутньому.

Ситуація з українським кіно не менш плачевна, тому учням було запропоновано зняти фрагмент фільму на основі українського твору чи на основі авторського сценарію. У такий спосіб кожен міг відчути себе у ролі режисера, кінооператора чи актора, і вніс свою лепту в популяризації українського кіно.  Також учням продемонстрували трейлери сучасних мультфільмів, особливо сподобався мультфільм «Мавка» на основі поеми Лесі Українки.

Сильне враження справив на учнів трейлер фільму «Будинок «Слово», прем’єра якого відбулася 9 листопада. Вперше за довгий час з телеекрану прозвучало відверта правда про «Розстріляне відродження».

Уроки української мови набули цікавих форм: мовознавчі турніри,  тематичні дискусії, уроки-змагання.  З учнями початкової школи старшокласники поділилися секретами ораторського мистецтва, водночас вдосконалюючи власне мовлення  й виступи перед публікою. Інтелектуальний двобій «Мовознавець проти літературознавця» створив атмосферу конкуренції та особистої відповідальності на шляху до перемоги.

Тиждень за тижнем ми виховуємо в собі почуття власної гідності, гордості, сили визнавати за собою помилки минулого та виправляти їх, ми не боїмося помилятися, страшно бездіяти й опускати руки на мову, культура, а отже й на народ і на себе.

Тиждень безпеки дорожнього руху (з 13.11 по 17.11) розпочався лінійкою «Ми на дорозі не самі». На великих перервах відбувався перегляд відеороликів «Про безпеку на дорозі» та тематичні мультики. Класними керівниками були проведені наступні виховні години: «Щоб не сталось лиха на дорозі» (1 клас), «Життя – найбільша цінність» (2 клас), «Усунення факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму» (3 клас), «Я – учасник дорожнього руху» (5 клас), «Безпека – понад все! Цінуй життя» (6,7 клас), «Життя на швидкості» (8 клас), «Про засоби безпеки під час руху» (9,10 клас),  «Обережно! Вулиця!» (11 клас).

Тиждень пам’яті та скорботи (з 20.11по 24.11) розпочався заходом «Чи гіден зватись українцем?» (до Дня гідності та свободи), оголошено конкурс есе «Я європеєць», діяла виставка літератури «Голод 33-го». В останній день листопада найменшими учнями середньої школи було проведено відкриту виховну годину (Гавріленко Н.О.). Здавалося б, маленькі діти не можуть осягнути глибини прірви, в яку потрапило все суспільство в страшні часи геноциду, та й чи варто  тендітні дитячі душі травмувати такими страшними темами. Але діти не тільки зуміли зрозуміти проблему, а й передати її засобами поетичного мовлення та найтоншими інструментами душі, якими володіють лише незаплямовані злом дитячі серця. Захід був сповнений щирих переживань та співчуття. Кожен відчув на собі відповідальність за долю народу і за збереження національної пам'яті.

Тиждень «16 днів проти насильства» (з 28.11 по 02.11) було проведено соціальним педагогом Веселовською Т.А. Учитель основ здоров’я Поліщук Т.І. підготувала виступ учнів  «ВІЛ швидко поширюється у всьому світі». Також відбувся перегляд відео «Жити поруч» з подальшим обговоренням.

Тиждень добра (з 04.12 по 08.12) розпочався з благодійного ярмарку «Іграшка для друга» для придбання подарунків для Районного реабілітаційного центру. 05.12 - День волонтера. Підведення підсумків роботи волонтерського загону «Милосердя». Неймовірним був цього року захід, проведений учителем фізичної культури та "Захисту Вітчизни" Іщенком Геннадієм Івановичем, до Дня Збройних сил України. Щороку традиційними є спортивні змагання з елементами військової підготовки юнаків і дівчат, здавалося б, нічого нового придумати просто неможливо, але професійна майстерність нашого педагога стверджує протилежне. Цікаво, захопливо, оригінально, пізнавально та корисно - це гасло змагань.Основний суддя також у нас був незвичайний, в компетентності якого не виникає жодних сумнівів. Зорич Віктор Володимирович - воїн АТО, він власним прикладом показав, що означає бути гідним представником Збройних сил України. Конкурсанти показали сильну боротьбу, продемонстрували найкращі знання як з військової підготовки, так і з історії України. Із різницею в один бал "Десантники"  віддали перемогу "Танкістам", але кожен учасник отримав щось більше, ніж просто перемогу чи поразку – це досвід і готовність свідомого вибору стати на захист своєї Батьківщини.

Тиждень художньо-творчої діяльності (з 11.12 по 15.12). Було випущено інформаційну газету «Безпека взимку»,  організовано акцію «Свято наближається» (конкурс новорічних плакатів, «Новорічна світлиця», «Найкраща іграшка для ялинки»). Найкращими були учні 3 класу (кл.кер. Ігнатович Л.Г.). 13.12 було проведено Андріївські вечорниці з гаданними, піснями та смачними стравами. 14.12 учителем історії Киналь І.О. було проведено засідання круглого столу «Орієнтування в медіа-просторі». До Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС керівником екологічного загону Веселовською І. було підготовлено цікавий виступ про героїзм цих людей з подальшим обговоренням.

Тиждень дива (з 18.12 по 22.12) запам’ятався театральною виставою до Дня Святого Миколи «Кому Святий Миколай подарунки приносить?» та активною підготовкою до новорічних свят.

Протягом ІІ семестру проводилися такі тижні:

Перший тиждень після зимових канікул – «Організаційний тиждень» (з 15.01 по 19.01) розпочався загальношкільною лінійкою, організацією чергування по школі. 16.01 відбулися загальношкільні батьківські збори. Класними керівниками проведено інструктажі з техніки безпеки, виховні години по профілактиці злочинності,  виготовлено стенд «Безпека взимку». У кінці тижня проведено робочу лінійку «Як налаштуватися на продуктивну працю».

Тиждень трудового навчання (з 22.01 по 26.01) розпочався організаційною лінійкою, на якій учнів ознайомили з планом на тиждень.  22.01 всі старшокласники були захоплені інтелектуальною грою «Соборна наша Україна, в тобі і сила наша й суть» (Киналь І.О.).  23.01 було проведено майстер-клас з виготовлення брилків у вигляді сердечок (Гавріленко Н.О.). 24.01 проведено інформаційну годину «Комп’ютерна гра чи залежність?» до Міжнародного дня без Інтернету та різних способів проведення вільного часу. 25.01 між учнями старших класів було проведено турнір «Юні господарі»  та Турнір «Час не можна марнувати,треба добре працювати» (5 та 6 класи). 26. 01 стартували районні зональні змагання з волейболу серед дівчат( IV місце).  Протягом тижня діяла виставка творчих стінгазет.

Тиждень пам’яті (з 29.01 по 02.02). 26.01 було проведено відкриту виховну годину учнями 5 класу, присвячену пам’яті героїв Крут (29.01) та  вшануванню пам’яті жертв Голокосту (Гавріленко Н.О.).Також у цей день було проведено турнір між 5-6 класами «Я господарочка». 01.02 – було проведено заняття для 5-6-го класів «Як захиститися від туберкульозу (Поліщук Т.І.). Закінчився тиждень загальношкільною лінійкою «Що я знаю про шкідливі звички» та переглядом відеоролика.

Тижня морального виховання (з 05.02 по 09.02).  Тиждень розпочався із лінійки, де було оголошено план заходів, також 6 клас виступив із доповіддю на тему: «Шкідливі звички та їх вплив на організм», в якій розкрили шкідливий вплив наркотиків, сигарет та алкоголю. Стадник А.В. продемонструвала відео-експеремент, де на прикладі вати та спеціального приладу показується вплив трьохсот сигарет на легені та сосуди людини, учні були вражені від побаченого.

Протягом тижня діяла виставка плакатів із закликами толерантної поведінки у відношенні один до одного. До цієї ж теми учні 8 класу провели анкетування, на меті якого було з`ясувати, наскільки ми толерантні. Результати здивували, адже виявилося що 90% всіх опитуваних є не зовсім толерантними та не вміють приймати думку інших. Лише одна дитина толерантна, і дві зовсім не толерантні по відношенню до оточуючих. Таким чином ми виявили проблему, над якою потрібно працювати. Також на тижні до нас завітали гості із Таращанського коледжу, які запрошували випускникам анкети на профорієнтацію та завітати до них на день відкритих дверей. Розбавляли серйозні уроки танцювальні перерви від 8 класу, які особливо сподобалися учням початкової школи.  Завершили тиждень чергові учні з доповіддю на тему: «Стереотипи та толерантність», де всі учні вирішили, що спробують бути доброзичливішими до індивідуальних особливостей оточуючих. І наостанок на 8 уроці спонтанно та неочікувано відбувся турнір-змагання з волейболу між вчителями та дітьми. Виграла команда вчителів з рахунком 25:22, гра була цікава, інтригуюча та захоплююча. Також вечір п'ятниці подарував старшокласникам дискотеку. . Класними керівниками були проведені виховні години та такі теми: «Морально-етичні проблеми серед молоді»,  «Краса навколо нас», «Подорож до країни етикету», «Людина починається з добра», «Сучасний етикет у громадських місцях», «Про культуру почуттів», «Здорова людина – красива людина», «Уміння бути самим собою», «П’ять хвилин з мистецтвом», «Що породжує жорстокість?», «Захист дітей від різних форм насильства»,  «Ціную в людях внутрішнє багатство чи зовнішню красу?», «Добре діло роби сміливо», Моральні заповіді людини».

Тиждень доброти та милосердя (з 12.02 по 16.02) розпочався загальношкільною лінійкою та оголошенням плану на тиждень. Класними керівниками заплановані  наступні виховні години: «Патріотичні дати лютого», «Війна в Афганістані й сучасність», «Корсунь-Шевченківська битва – переломний момент війни», «Героями не народжуються, героями стають», «У полоні часу всі страшні роки війни». 14.02  у нашій школі відбулося велике свято - День Святого Валентина. Протягом тижня діяла романтична пошта "Валентинчики", де кожен мав змогу висловити свою приязнь один до одного. Міністерством культури та дизайну було організовано конкурс для старшокласників "Солодка парочка". Цікаві конкурси та розваги дарували позитивні емоції та незабутні враження.

15.02 Гавріленко Н.О. була проведена інформаційна година «Відлуння Афганської війни». 16.02 учителем історії Киналь І.О. було проведено конференцію по патріотичних датах лютого, а саме: День виведення військ з Афганістану, Бій під Дебальцевим, День визволення Лисянщини від німецької окупації та День увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні розкривали означені питання з подальшим обговоренням, демонстрували дібрані відеометеріали. Після конференції відбулося покладання гірлянд до пам’ятників загиблим солдатам у Другій світовій війні, виготовленних волонтерським загоном та учнями школи.

Тижня профорієнтації  (з 19.02 по 23.02). розпочався загальношкільними батьківськими зборами. Учнями 10 класу та учителем основ здоров'я Поліщук Т.І. було проведено тест на виявлення типу професії серед старшокласників відповідно природніх нахилів: людина-природа, людина-техніка, людина-знакова система, людина-мистецтво, людина-людина. Дослідження показали, що найбільший відсоток у нашій школі - майбутніх митців (33, 3%), а отже, будемо чекати культурних сплесків і розквіту наших юних талантів.  20.02 - Вшанування Героїв Небесної Сотні. Презентація конкурсних робіт «Я європеєць». До Дня рідної мови були проведені українські співаночки для малечі та танці-зігріванці. У цей же день (21.02) відбулися районні змагання з баскетболу серед дівчат (ІІІ місце). 

Тиждень цивільного захисту (з 26.02 по 03.03) Протягом тижня класними керівниками було проведено бесіди по попередженню нещасних випадків і травматизму, щодо правил користування вогнегасником, практичні заняття, учення по ЦЗ, година спілкування «Дії у надзвичайних ситуаціях». 28.02 на базі Лисянського НВК відбулися районні змагання з баскетболу серед юнаків, де команду Хижинського НВК представляли учні 6-11 класів. В напруженій боротьбі вони зуміли вибороти І МІСЦЕ і будуть представляти Лисянський район на обласних змаганнях. Анкетування: я і мій клас

Тиждень весни (з 05.03 по 07.03) був позначений активною підготовкою до свята весни «А у весни мамині очі»: виготовлення виробів для матусь репетиції; діяла весняна пошта, а 07.03 відбулося святкування 8 Березня (при участі вокального ансамблю «Калина»), театрального гуртка «Дюймовочка на новий лад, або щастя в наших руках», ліричних номерів учнів школи.

Шевченківський тиждень (12.03 по 16.03). Протягом тижня діяла виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка "Ми тебе не забули, Тарасе!" та створення Лепбуків про Т.Г.Шевченка.

14.03.2018 р на базі нашого навчального закладу відбувся районний семінар спеціалістів з психологічної служби на тему: "Роль спеціаліста психологічної служби у формуванні соціальних життєвих компетентностей школяра".

Протягом Екологічного тижня (з 19.03 по 23.03) в Хижинському НВК відбувалося виготовлення музичних інструментів з підручних матеріалів, класифікатору відходів; зйомки фільму «Екологічні проблеми Лисянського району». 20.03 – проведено районний етап конкурсу «Мистецький дивокрай». Учасники тріо "ВІН" (Черевишний Василь, Франковський Іван, Ковтун Анастасія) вибороли право змагатися за звання найкращих у обласному етапі конкурсу.

22.03 - Виготовлення плакату-заклику «Збережемо першоцвіти» (Поліщук Т.І., Живодьор Ю.А.); 23.03 - Виступ екологічної агітбригади «Оазис» на тему: «Раціональне природокористування» (І місце) (Стадник А.В.)

28 березня вчителем Опенько Н.В. разом зі своїми вихованцями, учнями 1 класу, та іншими учнями школи було проведено відкриту виховну годину "Обряд першого закосичення". 29 березня ми вибороли право представляти район у ІІ етапі зманань Всеукрайнського конкурсу дружин юних пожежників. 13 квітня на нас чекає м.Тальне, а зараз тренування у пожежній частині і на рідній сцені...

Тиждень колективних справ (з 16.04 по 20.04) розпочався акцією «Чисте довкілля» (прибирання сільського парку та побілка дерев), встановлення класифікатора відходів. Також була проведена операція «Пам’ятник» (догляд за меморіальними спорудами села). Класні керівники та класоводи розпочали разом зі своїми класами роботу на квітниках, адже оголошено конкурс на кращий квітник; також діє  акція «Озеленення класу» (догляд за кімнатними рослинами).

До Тижня соціально-громадянської діяльності (з 23.04 по 27.04) в Хижинському НВК проведено екологічну акцію «Посади дерево», запланували виготовлення буклету «Люби, знай, оберігай свій рідний край» (визначні місця малої батьківщини). 26.04 відбулося відзначення Дня чорнобильської трагедії: перегляд відео сюжетів з подальшим обговоренням.

Під час Тижня патріотичного виховання ми вшановували пам’ять нашого земляка Юрія Лавріненка. 02.05 на базі Хижинського НВК відбувся семінар учителів основ здоров'я та захисту Вітчизни, який провели на Тотосі у формі квесту.

Під час тижня сімейного виховання (з 14.05 по 18.05) була проведена інформаційна година «Цікаві факти про Євросоюз» (до Дня Європи) та засідання круглого столу.  16.05 здобули перемогу у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).17.05 – святкували День української вишиванки. (Інформаційна хвилинка). Закінчився тиждень святом початкової школи «День матері та сім’ї. Родинні цінності». Також протягом тижня діяла виставка наших шкільних «родинних дерев».

Останній тиждень був проведений у річних контрольних роботах та підготовці до свята Останнього дзвоника, на якому було підведено підсумки за рік, нагороджено грамотами призерів школи.

Протягом навчального  періоду проводилась робота з усіх напрямках виховної роботи:

  1. Я через моє «Я» (Ціннісне ставлення до себе)
  2. Я – громадянин (Ціннісне ставлення до суспільства й держави)
  3. Поважай чуже «Я» як своє (ціннісне ставлення до людей: моральне, превентивне)
  4. Я – частинка природи (Ціннісне ставлення до природи)
  5. Я – творча особистість (Ціннісне ставлення до мистецтва)
  6. Я і праця (Ціннісне ставлення до праці)
  7. Правове виховання

Наостанок варто зазначити, що наші учні активно беруть участь у всіх виховних заходах, тому план щодо виховання дітей та учнівської молоді можна вважати успішно реалізованим. 

Зважаючи на вищесказане протягом 2017 – 2018 н.р. було повністю виконано план роботи педагога-організатора.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.