Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення

Дата: 19 червня 2020 о 11:50, Оновлено 23 лютого 2021 о 20:35
  1. Матеріально-технічнезабезпечення, господарськадіяльність.

Незважаючи на складні соціально-економічні умови, матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності  філії перебуває на достатньому рівні.

Навчальні та адміністративні  кабінети мають привабливий та естетичний вигляд.

Перший поверх двоповерхового приміщення  закладу займають спортивний зал, методичний кабінет, кабінет директора, учительська, майстерня, чотири класні кімнати.

Другий поверх займають  актовий зал, бібліотека, кабінет педагога-організатора, шість класних кімнат та лаборантська. Предметні кабінети  недостатньо оснащені для навчання учнів.

В комп’ютерному класі  знаходиться  7 комп’ютерів, з них 5 шт. – застарілі (2006 року, 2002 року) .

Усі комп’ютери об'єднані в локальну мережу, підключені до мережі Інтернет, але швидкість низька.  Робочі місця вчителя та учнів відповідають вимогам.

Забезпечення закладу технічними і електронними засобами.

У період з 2018 року поліпшено матеріально-технічну базу, а саме:

• 1 телевізор та 1 ламінатор  для 1 класу ( кошти депутата районної ради)
  • 2 ноутбуки, 1 багатофункціональний пристрій, 1 телурій, 1 фліпчарт,  за державні кошти для роботи НУШ ( 1 та 2 класи)
  • 1 ноутбук для роботи закладу ( надано благодійно ТОВ «Агронива-Черкаси»)
  • 1 телевізор ( надано в користування Хижинською сільською радою)

У 3-х класних кімнатах початкової школи, у 2019 році, встановлено нові дошки (з п’ятьма робочими площами).

Станом на 01.11.2019року заклад забезпечений такою комп’ютерною технікою:

• 7 комп’ютерів
  • 4 – ноутбуки
  • 3 – принтера
  • 3 телевізори  (плазми).
  • 1 - мультимедійний проектор.

Компютерний комплекс використовується в закладі для: навчання учнів 1 -9 кл. інформатики, визначення рейтингу класів та учнів із успішності

(ЗНВР Панасенко О.І.), програми КУРС: школа (ЗНВР Панасенко О.І.), програми КУРС: бібліотека ( бібліотекар Веселовська Т.А.), програми КУРС: дошкілля ( вихователь д/у Сокирко Г.В.),  управлінській діяльності (електронна пошта, ведення документації). Педагоги використовують комп’ютерну техніку в навчально – виховному процесі.

З 2013р. створено веб-сайт закладу, а з 2016 року працюємо ще і на платформі «e- schools». Постійно оновлюються рубрики новин, фотогалерея.

Кожен навчальний кабінет забезпечений підручниками, навчальною та методичною літературою.

Усі приміщення світлі, мають естетичний вигляд, озеленені.

Упродовж 2018-19н.р. та 2019-20н.р. в 4 кабінетах закладу поновлено   учнівські меблі( парти  та стільці – 10 нових парт двомісних та 13 – одномісних), проте потреба у поновленні учнівських меблів залишається актуальною.

Усі учнівські меблі промарковані. Робочі місця вчителів відповідають основним ергономічним вимогам, достатньо шаф, стінок для збереження навчально-наочних посібників.

Котельня закладу готова до нового опалювального сезону, проведено косметичний ремонт та чистка котлів. Дров завезено 200м.куб., що становить менше потреби.

Навчально-матеріальна база оновлюється поступово.

У  перспективних планах закладу подальше придбання сучасного обладнання для кабінету інформатики, методичного забезпечення навчальних кабінетів.

Фінансове забезпечення діяльності навчального закладу здійснюється  відповідно до затверджених щорічних кошторисів. Облік матеріальних цінностей, відпрацьованого робочого часу ведеться відповідно до вимог.

За підтримки місцевого та районного бюджетів:

-     надається субвенція Хижинською сільською радою на харчування дітей дошкільної групи, енергоносії, на підвезення учнів та вчителів, на з/п обслуговуючому персоналу.

З метою підготовки закладу до нового навчального року проведено косметичні ремонти в усіх кабінетах, дошкільній групі, котельні та їдальні. Ремонтні роботи в  закладі здійснюються за кошти батьків учнів, кошти від соціальних угод між сільською радою с. Хижинці та орендарями земель.

Проблемним питанням залишається:

- робота кухні ( плити відпрацювали свій ресурс і потребують заміни на нові енергоефективніші);

- водопостачання

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.